Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Poskytovaná služba > Stravování

Stravování

Stravu zajišťujeme vlastním stravovacím provozem 5x denně, v případě diabetické stravy přidáváme navíc ještě druhou večeři. Zajišťujeme základní druhy diet, tj.:

  • stravu racionální,
  • stravu diabetickou,
  • stravu šetřící,
  • stravu s nutriční podporou.

Stravu dále ještě upravujeme podle vašich potřeb na krájenou, mletou, či mixovanou. Součástí zajištění stravy je také zajištění pitného režimu v průběhu celého dne, oběd je nabízen ve třech variantách výběru. Stravu můžete odebírat buď ve společné jídelně, nebo individuálním rozvozem jídla do jednotlivých pokojů.

Vždy klademe vysoký důraz na úroveň stolování a servírování jídla. Snažíme se z každého stolování vytvořit příjemný zážitek. Stravu vydáváme v určitých časech, ale je jen na vás, jestli její konzumaci odložíte na pozdější dobu. V jídelně je prostor pro uchování jídla i pro jeho pozdější ohřev. Jídelna je otevřena po celý den a je vám v ní vždy k dispozici káva, můžete si uvařit čaj a třeba jen tak posedět s ostatními. Ve společenských prostorech a odpočinkových koutcích v celé budově jsou k dispozici nápoje, ovoce a drobné svačinky kdykoliv v průběhu dne.

Zpravidla 1x do měsíce pořádáme pro seniory tzv. restaurační odpoledne, kdy si nad rámec pravidelné stravy můžete vybrat z tradičního jídelního lístku předkrm, stejně jako minutkové pokrmy s přílohou podle výběru a třeba i dezert. Cenu celodenní stravy hradí senior ze svého důchodu a vedle ubytování je součástí celkové úhrady za poskytované služby.