Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Verze pro seniory > Informace pro zájemce

Informace pro zájemce

  • Pokud se chcete dopředu seznámit s prostředím našeho domova, domluvte si na tel. +420 739 717 437 návštěvu a sociální pracovnice vás domovem provede a zodpoví všechny vaše dotazy.
  • Pokud máte zájem o sociální službu, potřebujete další informace a nevíte si rady, volejte prosím tel. +420 739 717 437, poradíme vám.
  • Pokud chcete podat žádost o sociální službu a nemůžete si vytisknout potřebné dokumenty, zavolejte na tel. +420 739 717 437, doručíme vám balíček pro zájemce se všemi informacemi a potřebnými dokumenty, případně pomůžeme s vyplněním  všech formulářů.
  • Pokud máte možnost, vytiskněte si formulář žádosti o poskytování služby, dotazník pro zájemce a vyjádření lékaře. Doplňte potřebné údaje, vyjádření lékaře vám potvrdí obvodní lékař a všechny vyplněné formuláře nám doručte do domova buď poštou, nebo osobně. 
  • Po doručení žádosti zpět k nám vás budeme v několika následujících dnech telefonicky kontaktovat, domluvíme si osobní schůzku a navštívíme vás ve vašem přirozeném či aktuálním prostředí, kde vám službu představíme, zjistíme vaše požadavky, dáme je do souladu s našimi možnostmi, zodpovíme všechny vaše otázky a domluvíme se na dalším postupu.
  • Pak už jen čekáme na vhodné volné místo, které bude splňovat vaše požadavky. O možném nástupu vás budeme telefonicky informovat, případně vám pomůžeme s přestěhováním podle všech dostupných možností.

Dokumenty ke stažení (žádost, dotazník, vyjádření lékaře)