Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuálně ze života v DPS > WI-FI v celé budově

WI-FI v celé budověDoba chytrých telefonů, tabletů a jiných zařízení se stává samozřejmostí i v u nás, v domově pro seniory. Stále častěji k nám chodí senioři, kteří jsou vybaveni těmito přístroji. Vlastníme také interaktivní stůl a pro jeho plné využití je také potřebný internetový signál. Jelikož situace v našem domově v tomto ohledu byla nevyhovující, rozhodli jsme se v loňském roce oslovit firmu MX-Net, která je dodavatelem těchto služeb v našem domově, a požádali ji o vytvoření návrhu, jak tyto služby zkvalitnit v rámci celé budovy. 

Koncem roku proběhlo zkvalitnění a rozšíření WI-FI signálu po celé budově. Zapojili jsme také internetové televize, na kterých teď již může probíhat i nová forma aktivizace. Interaktivní stůl se plně může používat v jakémkoliv pokoji a může přinášet radost i seniorům, kteří jsou plně imobilní. 

Příjem WI-FI je plně k dispozici i návštěvám, které se mohou připojit a ukázat např. fotografie nebo videa svým blízkým. Pro připojení k naší WI-FI je možno použít síť "DpS-verejna" a heslo je: 11119999

Věřím, že toto drobné zlepšení přinese mnoho radosti.