Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuálně ze života v DPS > Velikonoce a duben v DPS

Velikonoce a duben v DPSI když to venku na žádné velké jaro nevypadá, v domově jsme se na svátky jara připravovali ve velkém. Prostory jsme si krásně velikonočně vyzdobili , pekli jsme společně koláčky, zdobili vejce. Celé přípravy nám zabraly hodně času, ale my jsme si to opravdu užívali.

Velké poděkování patří dětem ze Základní školy na Okružní ulici v Bruntále, konkrétně žákům z 8.B, a to Lukáši Zbořilovi, Tatianě Kutilové a Zuzaně Skopalové. Připravili si pro naše seniory krásnou jarní výzdobu, která nám pomohla navodit na pokojích sváteční atmosféru.

Velikonoční svátky jsme ukončili veselicí, kde jsme si společně zasoutěžili, zatancovali, pochutnali jsme si na vlastnoručních výrobcích i na připraveném pohoštění z kuchyně.

Další příjemné odpoledne si pro nás připravili naši kuchaři, když se jídelna proměnila opět na restauraci. Co jsme všechno měli dobrého, uvidíte v naší fotogalerii.

A protože věříme, že už se sluníčko probudí a bude nás lákat ven, už teď chystáme další akce, které nám zpříjemní jarní dny.

 

Fotografie z akcí naleznete v naší fotogalerii:         https://www.dpsvrbno.cz/duben-v-dps/duben-v-dps