Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuálně ze života v DPS > Mobilní zahrádka k lůžku od firmy Marli

Mobilní zahrádka k lůžku od firmy MarliPrvní spolupráce mezi DpS a firmou Marli začala již před 8 lety. V té době začaly vznikat první tzv. mobilní zahrádky, které mimo jiné stále máme na zahradě a slouží svému účelu. Je pravdou, že bez jakékoliv údržby by za ta léta potřebovaly vyměnit. Důležité však je, že za 8 let se u nich vystřídalo nespočet seniorů a zahrádky jim přinášejí stálou radost od jara do podzimu.

Je pro nás velkou ctí být u zrodu dalšího zajímavého projektu, a to u výroby prototypu mobilní zahrádky, která je určená pro terapii prováděnou přímo u lůžka osoby, která není ze zdravotních důvodů schopna účastnit se terapie  např. na zahradě. Mobilní zahrádka k lůžku u nás byla testována a při úpravách bylo vždy přihlédnuto k našim podnětům k jejich vylepšení, aby tento výrobek co nejvíce vyhovoval potřebám našim a hlavně potřebám seniorů. Mobilní zahrádka k lůžku dává možnost klientům se celoročně starat o kytičky či bylinky a tím i o výzdobu našeho domova. Je konstruována pro všechny naše polohovací lůžka, novějších i starších typů. Senioři si mohou osadit truhlíky ve svých pokojích nebo na chodbách. Důležité je, aby měli  radost ze své práce a cítili se stále užiteční.

Jsme velice rádi, že si firma Marli vybrala ke spolupráci náš domov. Velice děkujeme zástupcům firmy za jejich zájem o seniory. A také přejeme všem našim seniorům, ať jim tato pro ně nová možnost kontaktu s kytičkami přináší jen radost :-)

IMG_8444.jpg IMG_8454.jpg  IMG_8446.jpg